| 5991) |
Fanda Interu |
|
|
 22.6.2026 17:55
Vrátil by som sa ešte k tej Drieňovej. Dotáciu z Fondu na podporu športu dostali skoro v maximálne možnej výške. Majú tam relatívne zaujímavú spoluúčasť. To nie je úplne obvyklé - je to veľmi dobrá správa.
Ďalšia dobrá správa, je zahrnutie projektu štadióna na Sklenárovej ako projekt národného významu. To znamená, že opäť by mohli útočiť na 1 000 000 Eur. Verejne sa hovorí o Interi ako budúcom nájomcovi, čo tiež nebolo spočiatku isté. Novinka je účasť mládežníckej reprezentácie na štadióne.
V rámci projektu sa hovorí o garážach a 99 nových parkovacích miestach. To je dobré jednak pre obyvateľov okolitých ulíc a na druhú stranu to signalizuje nie len účasť mestskej časti Ružinov, ale aj Mesta Bratislava, ktorá ma také projekty fondy. Pre obyvateľov je to dobrá správa, keďže im reálne hrozilo, že štadión zanikne a plocha sa zahustí polyfunkčnou zástavbou.
Dobrá správa je, že v rámci rozhovoru zaznelo, ze Inter hrá na Pasienkoch aj v sezóne 26/27 a podľa tempa developera, to vlastne nemusí byť posledná sezóna.
Mišo 22.6.2026 21:19
Veci sa v rámci možností posúvajú dopredu, vidí to snáď každý.
|
krtkosk 23.6.2026 00:37
Od roku 2009, je to určite najvýraznejší a hmatateľný posun. Klobúk dole pred kompetentnými, že sa snažia!
|
|